4109_castelltercol Caldes Llica Damunt Granollers 2014 05 14 260 420 1
A partir del 16/09/2013
Feiners de dilluns a divendres (excepte el mes d'agost)
Línies
260
260
420
260
260
-
-
6:30
8:30
9:20 10:35 11:25 12:40 13:30 14:45 15:35 16:55 17:40 19:10 20:00 21:10
260
260
260
260
260
260
260
260
260
260
260
GRANOLLERS
Estació d'autobusos
GRANOLLERS
HospitalGeneral de Granollers
-
-
6:35
8:35
9:25 10:40 11:30 12:45 13:35 14:50 15:40 17:00 17:45 19:15 20:05 21:15
LLIÇÀ D'AMUNT
Anselm Clavé - Tenes
-
-
6:45
8:45
9:35 10:53 11:40 12:58 13:45 15:03 15:53 17:10 18:02 19:29 20:18 21:27
SANTA EULÀLIA
Ajuntament
CALDES DE MONTBUI
Estació d'autobusos
SANT FELIU DE CODINES
Ajuntament
6:45
7:20
-
CASTELLTERÇOL
Ctra. de Barcelona - CAP
7:007:30
-
-
10:20
-
12:25
-
14:25
-
16:30
-
18:45
-
21:05
-
CASTELLCIR
Av. Santa Coloma - Església
-
7:35
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
MOIÀ
Ctra. de Vic, 11
-
7:55
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
420
260
260
260
260
260
260
260
260
722
260
260
260
260
260
260
MOIÀ
Ctra. de Vic, 11
-
-
7:55
-
-
-
-
-
-
15:00
-
-
-
-
-
-
-CASTELLTERÇOL
Ctra. de Barcelona - CAP
-
7:10
8:10
-
10:25
-
12:35
-
14:35 15:10
-
16:35
-
18:50
-
21:15
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Línies
-
-
7:00
9:00
6:30
7:10
7:15
9:15
CASTELLCIR
Av. Santa Coloma - Església
-
-
-
SANT FELIU DE CODINES
Ajuntament
-
7:25
8:25
CALDES DE MONTBUI
Estació d'autobusos
7:15
7:40
8:40
SANTA EULÀLIA
Ajuntament
7:257:52
-
LLIÇÀ D'AMUNT
Anselm Clavé - Major
7:35
8:05
GRANOLLERS
Estació d'Autobusos
7:55
8:25
-
11:04
-
13:06
-
15:15
-
-
15:25
-
16:00 17:05 18:20 19:20 20:30 21:45
22:20
-
16:12
20:40
-
-
9:00 10:15 11:00 12:20 13:15 14:28 15:20
-
16:24 17:20 18:47 19:37 20:50
-
-
9:15 10:30 11:20 12:35 13:25 14:40 15:30
-
16:40 17:35 19:05 19:55 21:05
-
-
-
12:08
-
14:15-
260
420
260
260
-
6:30
8:30
-
260
260
260
260
260
260
260
-
6:35
8:35
-
10:35 11:35 12:40 14:45 16:55 18:55 20:55
Anselm Clavé - Tenes
-
6:45
8:45
-
10:45 11:45 12:50 14:55 17:05 19:05 21:05
-
10:55
Ajuntament
CASTELLTERÇOL
Ctra. de Barcelona - CAP
CASTELLTERÇOL
Ctra. de Barcelona - CAP
Línies
10:30 11:30 12:35 14:40 16:50 18:50 20:50
-
7:00
8:55
6:40
7:159:10 10:00 11:10 12:00 13:15 15:20 17:30 19:30 21:30
6:55
-
9:25 10:15 11:25 12:15 13:30 15:35 17:45 19:45 21:45
7:10
-
-
420
260
-
7:20
10:30
-
260
260
-
10:30
-
13:00 15:05 17:15 19:15 21:15
12:25
-
-
-
-
21:55
260
260
260
260
260
260
260
-
12:25
-
-
-
-
22:10
SANT FELIU DE CODINES
Ajuntament
CALDES DE MONTBUI
Estació d'autobusos
SANTA EULÀLIAAjuntament
7:25
8:00 10:00
12:00
-
14:05 16:15 18:15 20:15
-
LLIÇÀ D'AMUNT
Anselm Clavé - Major
7:35
8:10 10:10 11:10 12:10
-
14:15 16:25 18:25 20:25
-
GRANOLLERS
Estació d'Autobusos
7:55
8:25 10:25 11:25 12:25
-
14:30 16:40 18:40 20:40
-
-
7:30
9:30 10:40 11:30 12:40 13:35 15:45 17:45 19:45 22:25
7:15
7:45
9:45 10:55 11:45 12:55 13:50 16:00 18:00 20:00 22:40
-
Dissabtes ifestius
Línies
260
260
260
260
260
260
260
GRANOLLERS
Estació d'autobusos
8:30 10:30 12:35 14:40 16:50 18:50 20:50
GRANOLLERS
Hospital General de Granollers
8:35 10:35 12:40 14:45 16:55 18:55 20:55
LLIÇÀ D'AMUNT
Anselm Clavé - Tenes
8:45 10:45 12:50 14:55 17:05 19:05 21:05
SANTA EULÀLIA
Ajuntament
8:55 10:55 13:00 15:05 17:15 19:15 21:15
CALDES DE MONTBUI
Estació d'autobusos
9:1011:10 13:15 15:20 17:30 19:30 21:30
SANT FELIU DE CODINES
Ajuntament
9:25 11:25 13:30 15:35 17:45 19:45 21:45
SANT FELIU DE CODINES
Ajuntament
CALDES DE MONTBUI
SANTA EULÀLIA
Línies
260
260
7:30
9:30 11:30 13:35 15:45 17:45 19:45
Estació d'autobusos
7:45
9:45 11:45 13:50 16:00 18:00 20:00
Ajuntament
8:00 10:00 12:00 14:05 16:15 18:15 20:15
LLIÇÀ D'AMUNT
Anselm Clavé - Major...
Regístrate para leer el documento completo.